Projekt Online

Wiemy jak cenny jest Państwa czas. Projekt online skierowany jest do osób, które nie mają możliwości spotkania się z architektem osobiście więc proponujemy projekt wnętrza bez wychodzenia z domu. Usługa ta może dotyczyć, zarówno jednego pomieszczenia (np. kuchnia, łazienka, salon) jak i całego mieszkania.

interior
design

Masz pytanie?

Napisz do nas!

Prace obejmują:

1. Plan

Współpraca przez Internet uniemożliwia wykonanie pomiarów przez projektanta muszą być one dostarczone przez Klienta. Do przygotowania projektu niezbędny jest z wymiarowany plan projektowanego pomieszczenia. Jeśli kupują Państwo mieszkanie developer lub poprzedni właściciel dysponują rzutem pomieszczeń (projektem). W przypadku domu potrzebny jest odpowiednio projekt budowlany budynku. Wystarczy skan lub zdjęcie dokumentu. Jeżeli nie dysponują Państwo dokumentacją projektową, wysyłacie nam e-mailem rzut z góry pomieszczenia odręcznie narysowany z zachowanymi długościami ścian oraz kilka zdjęć.

2. Ankieta

Im więcej uzyskamy informacji o Państwa gustach i upodobaniach, tym łatwiej będzie stworzyć projekt aranżacji wnętrz, który spełni wszystkie oczekiwania. Aby jak najlepiej poznać Państwa potrzeby i preferencje i aby przygotowany przez nas projekt jak najlepiej spełniał Państwa oczekiwania, prosimy o wypełnienie przygotowanej przez nas ankiety (nie zajmie to więcej niż kilka minut). Ankieta ta zostanie przesłana do Państwa drogą mailową. Wszelkie sugestie, zapytania i odpowiedzi wysyłane są tak szybko, jak to tylko jest możliwe. Jeśli konieczne będzie wyjaśnienie jakichkolwiek wątpliwości skontaktujemy się z Państwem mailowo lub telefonicznie.

3. Koncepcje

Od momentu opłacenia projektu, w umówionym wcześniej terminie, otrzymają Państwo drogą mailową max.3 propozycje koncepcji swojego wnętrza, przygotowane na podstawie przesłanych informacji. Będą to wstępne rysunki (rzuty z góry) wraz do dodatkowym komentarzem, w którym zwrócimy uwagę na najistotniejsze elementy każdego z przesłanych projektów.

4. Wybór ostatecznej wersji

Spośród przedstawionych projektów wybiorą Państwo ten, który najlepiej spełnia Państwa oczekiwania. Może się okazać że projekt końcowy będzie kombinacją wcześniej przedstawionych propozycji.

5. Wizualizacja 3D

Po zaakceptowaniu projektu powstanie komputerowa wizualizacja 3D projektowanego pomieszczenia lub pomieszczeń, która pozwoli Państwu zobaczyć efekt końcowy remontu jeszcze przed jego rozpoczęciem.

6. Przekazanie ostatecznej wersji projektu

Wynikiem naszej pracy będzie dokładnie z wymiarowany rzut pomieszczeń lub pomieszczenia na podstawie, którego mogą Państwo zlecić wykonanie prac budowlanych wyspecjalizowanej firmie lub samodzielnie rozpocząć prace wykończeniowo – remontowe.