5 sierpnia 2016

Projekt kompleksowy

PROJEKT KOMPLEKSOWY (WNĘTRZA PRYWATNEGO LUB KOMERCYJNEGO)

Projekt wykonawczy jest rozszerzeniem projektu koncepcyjnego. Obejmuje opracowanie koncepcyjne oraz wykonawcze na podstawie, którego prowadzone są wszelkie prace remontowo- wykończeniowe oraz aranżacyjneOferta ta skierowana jest do osób, które: pragną kompleksowych rozwiązań; chcą jak najlepiej i najbardziej efektywnie wykorzystać przestrzeń swojego domu lub mieszkania; zobaczyć wizualizacje 3D projektowanych pomieszczeń wraz z rysunkami technicznymi oraz szczegółową propozycją materiałów, kolorów, mebli, sprzętu; oczekują funkcjonalnego projektu technicznego oraz nadania wnętrzu, swojego indywidualnego charakteru. Ścisła współpraca na każdym etapie projektowania zapewnia dostosowanie każdego nawet najdrobniejszego szczegółu do upodobań właścicieli.


Dokumentacja projektowa pakietu kompleksowego zawiera:

 1. Inwentaryzacje projektowanych pomieszczeń w momencie wejścia architekta (rzut z góry).
 2. Rzut koncepcyjny z rozmieszczeniem funkcji w poszczególnych pomieszczeniach (wersja finalna).
 3. Projekt zmian ogólnobudowlanych – wyburzenia, elementy dobudowywane, nowe ścianki działowe.
 4. Projekt sufitów podwieszanych w zabudowie g-k lub\i innej.
 5. Projekt ustawienia mebli .
 6. Wizualizacje realistyczne 3d projektowanych pomieszczeń.
 7. Projekt rozmieszczenia punktów instalacji elektrycznej (gniazdek, punktów oświetleniowych, rozmieszczenie instalacji kina domowego ).
 8. Rysunek rozmieszczenia punktów instalacji hydraulicznej (baterie, odpływy, podłączenia pralki oraz zmywarki, a także centralnego ogrzewania).
 9. Projekt podłóg – rzut, dobór kolorystyki i materiału, linie połączeń.
 10. Projekt detali architektonicznych: kominków, zabudowy g-k (jeśli występuje).
 11. Projekt szczegółowy zabudowy kuchennej.
 12. Widoki ścian, dobór kolorystyki i materiałów wykończeniowych.
 13. Wykaz proponowanych elementów wyposażenia wnętrza, mebli, oświetlenia, ceramiki łazienkowej, armatury, okładzin ściennych i podłogowych, aranżacji okien z podaniem ich nazwy, rodzaju, ceny i miejsca zakupu (zgodne z zaakceptowaną wersją projektu).

Gratis

Dla wszystkich klientów którzy zdecydują się na projekt kompleksowy wnętrza zapewniamy bezpłatne konsultacje dotyczące dodatków, aranżacji i wszelkich zagadnień dotyczących projektu (telefoniczne, mailowe, osobiste) w terminie do 3 miesięcy od momentu jego przekazania.


Płatności:

Wycena za usługę ustalana jest indywidualnie, po zapoznaniu się z zakresem prac, lokalizacji inwestycji oraz charakterem współpracy. Wynagrodzenie za projekt najczęściej podzielone jest na następujące części:

 1. Zaliczka 30% wartości projektu przed przystąpieniem do pracy.
 2. 40% po akceptacji projektu funkcjonalnego.
 3. 30% po akceptacji projektu koncepcyjnego i otrzymaniu wizualizacji.
 4. Po otrzymaniu końcowej zapłaty następuje przesłanie projektu wykonawczego z rysunkami technicznymi i kosztorysu. W zależności od wielkości projektu raty mogą być ustalone indywidualnie.