Pakiet Express

Jest to usługa polegająca na całościowym projekcie pomieszczenia lub całego mieszkania, wykonanym w bardzo szybkim terminie. Dysponując doświadczeniem, umiejętnościami oraz bazą własnych, wypróbowanych już dostawców materiałów i wyposażenia wnętrz stworzymy dla Państwa projekt pomieszczenia w jak najkrótszym czasie, korzystając z materiałów o których dostępności będziemy pewni (zakup niektórych elementów wyposażenia wnętrz wiąże się z okresem oczekiwania nawet do 12 tygodni od momentu zamówienia).

Jest to usługa przeznaczona dla osób którym bardzo zależy na konkretnym terminie, np.: dla osób które muszą wprowadzić się do mieszkania natychmiast lub osób, które mają już zapewnioną ekipę budowlaną umówioną na konkretny termin, a nie dysponują ani pomysłem na dane pomieszczenie, ani materiałami budowlanymi potrzebnymi do jego wykończenia.

Ta oferta skierowana jest również dla osób powracających z zagranicy, które zakupiły nieruchomość i nie mają możliwości długiego zamieszkania w innym miejscu, bądź dla klientów, którym kończy się termin bezpłatnego wprowadzania zmian (np. podziału ścianek działowych) oferowany przez niektórych developerów.

interior
design

Masz pytanie?

Napisz do nas!