Konsultacje

Propozycja skierowana do tych z Państwa, którzy nie potrzebują projektu kompleksowego, a tylko uporządkowania swoich wizji i wykreowania spójnego stylistycznie wnętrza. Konsultacja ma na celu zmianę wyglądu i charakteru wnętrza, którą uzyskuje się za pomocą niewielkiej i prostej do zastosowania ingerencji w zastaną przestrzeń.

W ramach porady podejmowana jest decyzja dotycząca jednego lub kilku elementów wnętrza, takich jak kolorystyka, dobór lub zmiana mebli, oświetlenia lub wytyczne do niedużej przebudowy. Dobór kolorów ścian, podłóg, mebli i dodatków odbywa się w oparciu o katalogi, wzorniki kolorów oraz materiały internetowe. Na konsultacje zapraszamy do siedziby naszej pracowni, bądź na życzenie usługa może odbywać się bezpośrednio w Państwa mieszkaniu. Otrzymacie Państwo informacje, wskazówki i opisy niezbędne do samodzielnego przeprowadzenia zmian.

interior
design

Masz pytanie?

Napisz do nas!

Zakupy z architektem:

Wspólne wizyty w sklepach branżowych mają na celu dobór konkretnych materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrza. Pozwala to na doprecyzowanie niezbędnych elementów wystroju wnętrz, aby tworzyły kompleksowy i spójny projekt. Multum możliwości, może wprowadzać w zamęt.