Home Staging

To usługa, dzięki której wystawiona na sprzedaż lub wynajem nieruchomość stanie się atrakcyjniejsza dla większej liczby osób. Polega na właściwej prezentacji oraz ukazaniu potencjału wnętrza tak aby nieruchomość udało się sprzedać możliwie za jak najwyższą cenę oraz w jak najkrótszym czasie.

Analizy porównawcze cyklu sprzedaży ofert mieszkań, wykazują, że dwukrotnie szybciej znajdują nabywców nieruchomości po home stagingu. Jest to niezwykle skuteczne narzędzie, zwłaszcza w przypadkach, gdy przychodzi wielu zainteresowanych, a do transakcji nie dochodzi - czyli zainteresowanym podobała się lokalizacja, oferta cenowa i opis, ale konfrontacja tego z rzeczywistym obrazem nie wypada najlepiej.

interior
design

Masz pytanie?

Napisz do nas!

Konsultacje przy zakupie nieruchomości:

Jest to usługa pomagająca Państwu obiektywnie spojrzeć na kupowaną nieruchomość. Kupujący często kierują się przy zakupie emocjami i nie widzą wielu wad, natomiast architekt wnętrz, który wcześniej poznał potrzeby kupującego, na miejscu sprawdzi czy rozpatrywana nieruchomość spełnia oczekiwania i pozwala uniknąć kosztownej pomyłki i rozczarowania.